14 sie 2011

Stała Operator wózka widłowego

Zetimann – Profil użytkownika zeitmann – 686 łączna ilość odwiedzin, 1 dziś

NOTE: This job listing has expired and may no longer be relevant!

Zeitmann logo.jpg

Opis oferty pracy w Niemczech

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta firmy logistycznej poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Operator wózka widłowego ze znajomością języka niemieckiego

Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria, Monachium

Obowiązki:
- Rozładunek i załadunek towarów,
- Udział w sprawnym funkcjonowanie magazynu,
- Optymalne wykorzystanie przestrzeni magazynowej.

Wymagania:
- Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
- Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego minimum rok,
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (wymóg konieczny),
- Mile widziane osoby z własnym samochodem,

Oferujemy:
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich (na długi okres czasu),
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Zapewnienie zakwaterowania przez pracodawcę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa+ premia). Istnieje również możliwość pracy w soboty oraz wypracowania nadgodzin (do uzgodnienia z pracodawca).

Jak aplikować do tej pracy?

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych: - CV (mile widziane CV w języku niemieckim), drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem OWW/Niemcy. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Kategoria: Dam pracę w Niemczech. Rodzaj pracy: Stała. Tagi: operator wozkow widlowych.