24 maj 2011

Produkcja operator wózka widłowego

GP People – Profil użytkownika akrakowska – 852 łączna ilość odwiedzin, 1 dziś

NOTE: This job listing has expired and may no longer be relevant!

Opis oferty pracy w Niemczech

Operator wózka widłowego z umiejęt. komisjonowania

Oferta pracy w Niemczech

Nasz Klient, uznana w świecie firma logistyczna, zatrudniająca ok. 1700 pracowników, poszukuje aktualnie osoby na stanowisko:

operator wózka widłowego z umiejętnościami komisjonowania
nr referencyjny: kop/05/11
miejsce pracy: Lorsch/Niemcy

wymagania niezbędne:
- doświadczenie min. 2 lata w obsłudze wózka widłowego
- doświadczenie w komisjonowaniu (niem. Kommisionierung, ang. order picking)
- umiejętność obsługi skanerów
- umiejętność obsługi komputera
- dobra znajomość języka niemieckiego
- przedłożenie zaświadczenia o niekaralności

oczekiwania:
- samodzielność w wykonywaniu powierzonych czynności
- odpowiedzialność
opis stanowiska:
- systematyczne załadowywanie i rozładowywanie towaru
- komisjonowanie
- wyrównywanie ilości systemowych przy komisjonowaniu
- utrzymywanie porządku w miejscu pracy
- samodzielne zaopatrywanie się w materiały do pakowania

oferujemy:
- stałą pracę w dużej, międzynarodowej firmie
- zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
- bardzo dobre wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: akrakowska@gppeople.pl
Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję.
UWAGA! Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia aplikacji, które nie będą zawierały prawidłowego numeru referencyjnego w temacie e-maila.

Kategoria: Dam pracę w Niemczech. Rodzaj pracy: Produkcja. Tagi: operator wozkow widlowych.