24 May 2011

Produkcja operator wózka widłowego

GP People – Profil użytkownika akrakowska – 883 total views, 1 today

NOTE: This job listing has expired and may no longer be relevant!

Job Description

Operator wózka widłowego z umiejęt. komisjonowania

Oferta pracy w Niemczech

Nasz Klient, uznana w świecie firma logistyczna, zatrudniająca ok. 1700 pracowników, poszukuje aktualnie osoby na stanowisko:

operator wózka widłowego z umiejętnościami komisjonowania
nr referencyjny: kop/05/11
miejsce pracy: Lorsch/Niemcy

wymagania niezbędne:
– doświadczenie min. 2 lata w obsłudze wózka widłowego
– doświadczenie w komisjonowaniu (niem. Kommisionierung, ang. order picking)
– umiejętność obsługi skanerów
– umiejętność obsługi komputera
– dobra znajomość języka niemieckiego
– przedłożenie zaświadczenia o niekaralności

oczekiwania:
– samodzielność w wykonywaniu powierzonych czynności
– odpowiedzialność
opis stanowiska:
– systematyczne załadowywanie i rozładowywanie towaru
– komisjonowanie
– wyrównywanie ilości systemowych przy komisjonowaniu
– utrzymywanie porządku w miejscu pracy
– samodzielne zaopatrywanie się w materiały do pakowania

oferujemy:
– stałą pracę w dużej, międzynarodowej firmie
– zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy
– bardzo dobre wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: akrakowska@gppeople.pl
Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję.
UWAGA! Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia aplikacji, które nie będą zawierały prawidłowego numeru referencyjnego w temacie e-maila.

Job Categories: Dam pracę w Niemczech. Job Types: Produkcja. Job Tags: operator wozkow widlowych.