7 paź 2011

Stała OPERATOR KOPARKI

Silesia Personal Sp. z o.o. – Profil użytkownika Silesia Personal – 458 łączna ilość odwiedzin, 1 dziś

NOTE: This job listing has expired and may no longer be relevant!

Opis oferty pracy w Niemczech

Dla niemieckiego Klienta specjalizującego się w rozbiórkach budynków poszukujemy kandydata na stanowisko:

OPERATOR KOPARKI

Miejsce pracy- okolice Bremen, Niemcy

OPIS STANOWISKA
- Rozładunek gruzu z ciężarówki
- Umieszczanie gruzu na taśmie doprowadzającej go do maszyny kruszącej

WYMAGANIA
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- Aktualne uprawnienia do obsługi koparki
- Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obsłudze maszyn budowlanych

OFERUJEMY
- Stawka godzinowa 9€/netto
- Umowa oraz ubezpieczenie na warunkach niemieckich
- Zakwaterowanie
- Płatne urlopy wypoczynkowe
- Kontrakt minimum 6 miesięcy

Jak aplikować do tej pracy?

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: Racibórz 324151501 raciborz@silesiapersonal.pl Ptakowice 323303671 gliwice@silesiapersonal.pl Opole 774548850 opole@silesiapersonal.pl Zastrzegamy sobie kontakt tylko z osobami spełniającymi niezbędne wymagania.

Kategoria: Dam pracę w Niemczech. Rodzaj pracy: Stała.