7 Oct 2011

Stała OPERATOR KOPARKI

Silesia Personal Sp. z o.o. – Profil użytkownika Silesia Personal – 483 total views, 2 today

NOTE: This job listing has expired and may no longer be relevant!

Job Description

Dla niemieckiego Klienta specjalizującego się w rozbiórkach budynków poszukujemy kandydata na stanowisko:

OPERATOR KOPARKI

Miejsce pracy- okolice Bremen, Niemcy

OPIS STANOWISKA
– Rozładunek gruzu z ciężarówki
– Umieszczanie gruzu na taśmie doprowadzającej go do maszyny kruszącej

WYMAGANIA
– Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
– Aktualne uprawnienia do obsługi koparki
– Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obsłudze maszyn budowlanych

OFERUJEMY
– Stawka godzinowa 9€/netto
– Umowa oraz ubezpieczenie na warunkach niemieckich
– Zakwaterowanie
– Płatne urlopy wypoczynkowe
– Kontrakt minimum 6 miesięcy

How to Apply

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: Racibórz 324151501 raciborz@silesiapersonal.pl Ptakowice 323303671 gliwice@silesiapersonal.pl Opole 774548850 opole@silesiapersonal.pl Zastrzegamy sobie kontakt tylko z osobami spełniającymi niezbędne wymagania.

Job Categories: Dam pracę w Niemczech. Job Types: Stała.